Ręczniki papierowe w rolkach maxi

Papierowe ręczniki mogą służyć różnym celom – od wycierania kurzu i mokrych plam z biurek lub mebli, przez czyszczenie niektórych urządzeń elektronicznych czy szyb, aż po osuszanie dłoni. W ofercie Dabex znajdą Państwo ręczniki papierowe w rolce, które bez problemu można wykorzystać w każdej z opisanych sytuacji. Są one dostępne w zbiorczych opakowaniach, dzięki czemu jeden zakup wystarcza na wiele tygodni komfortowego użytkowania. Doskonale sprawdzają się we wszelkiego rodzaju biurach, zakładach pracy, instytucjach publicznych, centrach handlowych, szkołach, urzędach, szpitalach i wielu innych miejscach, w których znajdują się np. publiczne toalety.

Wyświetlanie jednego wyniku

Praktyczne ręczniki papierowe w roli – sprawdzony sposób dozowania

Dostępne w naszym asortymencie ręczniki papierowe duże rolki to produkty, które idealnie sprawdzają się w miejscach o sporym natężeniu ruchu. Nadają się one do dozowników centralnego dozowania maxi, dzięki czemu osoby korzystające z ręczników nie muszą męczyć się z odrywaniem poszczególnych listków, dotykaniem całych rolek, a zarazem nie marnują dużej ilości papieru. Użytkowanie tego typu rozwiązania jest komfortowe oraz higieniczne.

Do oferowanych rolek warto dobrać odpowiednie dozowniki, które również znajdą Państwo w asortymencie Dabex. Dozowniki mają różne stylowe i trwałe konstrukcje, pomagają zapobiegać zanieczyszczeniom znajdujących się w nich materiałów, a także minimalizują straty. Modele z przezroczystymi lub półprzezroczystymi okienkami pozwalają użytkownikom śledzić, ile ręczników pozostało w pojemniku. Gdy pojawi się konieczność wymiany zawartości, ręczniki papierowe w rolcebłyskawicznie będzie można założyć na miejsce zużytego wkładu.

Ręczniki papierowe w rolce przemysłowe i nie tylko – szerokie zastosowanie

Popularne ręczniki papierowe w rolkach świetnie sprawdzają się w wielu sytuacjach. Można umieścić je w pomieszczeniu socjalnym, w kuchni, sekretariacie, warsztacie, publicznej toalecie, restauracji, klubie fitness czy siłowni, ale także wykorzystać podczas spotkań organizowanych w plenerze. Ich chłonny splot oraz wytrzymałość sprawiają, że doskonale sprawdzą się w przypadku sprzątania różnego rodzaju bałaganu. Dwuwarstwowe wersje znakomicie poradzą sobie z wchłanianiem nawet dużej ilości płynów oraz błyskawicznie zmyją plamy po rozlanej kawie, wycieki czy zachlapania.

W połączeniu z odpowiednimi preparatami ręczniki papierowe w roli mogą również usuwać tłuszcze i oleje. Z ich pomocą utrzymanie idealnego porządku, np. na stanowisku roboczym, będzie o wiele łatwiejsze. Co istotne, poszczególne listki nie rozpadają się w kontakcie z wodą, dlatego świetnie nadają się do wycierania mokrych dłoni. Oprócz ręczników papierowych w dużych rolach nasza oferta obejmuje także klasyczne ręczniki kuchenne i systemowe. Bez trudu znajdą więc Państwo produkt, który doskonale spełni wszystkie oczekiwania. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania związane z asortymentem Dabex, zapraszamy do kontaktu.