Ręczniki papierowe w składce

Bez względu na to, czy trzeba posprzątać niewielki bałagan, czy też usunąć poważniejsze zabrudzenia, ręczniki papierowe w listkach ułatwią i przyspieszą pracę. Nadają się do czyszczenia wielu powierzchni w biurach, zakładach pracy, szkołach, urzędach oraz innych placówkach. Są idealne, gdy trzeba odświeżyć stanowisko przed rozpoczęciem wypełniania zawodowych obowiązków lub błyskawicznie usunąć np. plamy po rozlanej kawie. Doskonale sprawdzają się także w toaletach, zastępując zawodne i niezbyt higieniczne suszarki. Co ważne – wysokiej jakości ręcznik papierowy w listkach nie rozpada się pod wpływem wody, dzięki czemu na wycieranych dłoniach nie pozostają kawałki papieru. W Dabex oferujemy Państwu szeroki wybór praktycznych ręczników papierowych w listkach. Asortyment obejmuje również m.in. ręczniki papierowe w rolkach czy ręczniki systemowe.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Ręcznik papierowy w listkach – szeroki wybór

Dostępne w naszej ofercie ręczniki papierowe różnią się przede wszystkim liczbą warstw. Wersje dwuwarstwowe zapewniają większą chłonność w przypadku usuwania wszelkiego rodzaju płynów oraz wycierania dłoni. Podczas wyboru papierowych ręczników w listkach warto wziąć pod uwagę ich przeznaczenie i do niego dopasować ich chłonność. Istotna jest również faktura, która określa to, jak dobrze ręcznik usuwa brud z danej powierzchni. Wersje z rowkami i bruzdami zapewniają większą skuteczność szorowania. Należy podkreślić, że ręczniki są przy tym niezwykle delikatne – nie podrażniają w żaden sposób skóry dłoni.

Dla wielu osób bardzo ważna będzie również wydajność ręczników papierowych. W naszym asortymencie znajdują się opakowania, które mieszczą nawet 4000 listków składanych w „Z”. Dzięki tak dużej liczbie ręczniki wystarczą na bardzo długi czas. Aby wygodnie z nich korzystać, można zarówno umieścić je w specjalnym dozowniku, jak i po prostu położyć w wybranym miejscu bez opakowania.

Ręczniki papierowe w listkach – nowa jakość sprzątania

Wszystkie dostępne w naszym sklepie ręczniki papierowe w listkach są bardzo trwałe, więc nie trzeba używać ich zbyt wiele podczas sprzątania. Oprócz wycierania, np. powierzchni biurka, szafek, sprzętu elektronicznego czy rozlanego płynu na podłodze, ręczniki mogą posłużyć również do polerowania szyb lub luster. Błyskawicznie wchłaniają wodę i nie pozostawiają nieestetycznych smug. Jeśli mają Państwo pytania związane z naszą ofertą ręczników papierowych, zapraszamy do kontaktu. Specjaliści Dabex wskażą najlepsze produkty.