Ręczniki papierowe Katrin i Tork

Oferujemy Państwu ręczniki Katrin, idealne do kuchni i łazienki, dzięki którym osuszanie dłoni czy wycieranie zabrudzeń z rozmaitych powierzchni jest łatwe i skuteczne. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości papieru i celulozy oraz tworzeniu różnego rodzaju produktów, dostosowanych do odmiennych oczekiwań użytkowników, producent zyskał sławę sprawdzonego dostawcy, dlatego też polecamy zarówno ręczniki Katrin w roli, jak i w listkach (składane w „C” lub „Z”) o różnych wymiarach i długościach, które posiadają różne ilości warstw. Oferujemy produkty do zróżnicowanych zadań, które zapewnią higienę i staną się niezbędnym, bardzo praktycznym wyposażeniem łazienki lub toalety. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na pytania i pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań.

Wyświetlanie 1–12 z 17 wyników

Katrin Basic ręcznik papierowy 433383 (433382)

163,52  z Vat

Katrin Basic Zig Zag ręcznik papierowy 35564

157,99  z Vat

Katrin Classic System M2 ręcznik papierowy 460103 (460102)

285,36  z Vat

Katrin NonStop ręcznik papierowy 61617

225,78  z Vat

Katrin Plus kuchenny ręcznik papierowy 234125

94,01  z Vat

Katrin Plus S2 ręcznik papierowy w roli 2634

131,18  z Vat

Katrin Plus System ręcznik papierowy 460058

232,58  z Vat

Katrin Plus Zig Zag ręcznik papierowy 35311

194,59  z Vat

Katrin Plus Zig Zag ręcznik papierowy 402161

120,16  z Vat

Katrin System M ręcznik papierowy 460201

259,26  z Vat

Katrin Zig Zag ręcznik papierowy 35298

174,29  z Vat

Katrin Zig Zag ręcznik papierowy 362200

175,61  z Vat

Dokładne osuszanie rąk po myciu zapewnia nam poczucie komfortu i czystości. Ma także duże znaczenie w zapobieganiu rozprzestrzeniania się szkodliwych zarazków i bakterii. Używanie ręczników papierowych po myciu rąk, zwłaszcza w miejscach publicznych, ma więc niebagatelne znaczenie nie tylko dla naszego komfortu, ale i zdrowia.

Ręczniki papierowe do dozownika

Odpowiednio dostosowane ręczniki papierowe, a także wygodne w użyciu dozowniki ułatwiające ich stosowanie, to bezsprzecznie podstawa wyposażenia kuchni czy toalety w restauracji, hotelu, urzędzie, szkole czy każdym innym obiekcie o charakterze publicznym. Dużym dylematem może być wybór odpowiedniego rodzaju ręczników, które sprostają wszystkim wymaganiom i będą dostosowane do potrzeb użytkowników.
Spośród najpopularniejszych wyróżniamy bowiem ręczniki papierowe składane i w rolce, odwijane na zewnątrz lub te centralnie dozowane, które rozwijają się od środka i zazwyczaj mocowane są w pozycji pionowej.

Niezależnie od wyboru konkretnej formy dozowania, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jakość samych ręczników. Powinny być wytrzymałe, chłonne i być przyjemne w użyciu – miękkie i o neutralnym zapachu.

Ręczniki składane ZZ – Typu Zig Zag

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań w toaletach publicznych jest montaż pojemnika z podajnikiem na składane ręczniki papierowe typu ZZ. Zasada ich użytkowania jest niezwykle prosta – wyciągnięcie jednego listka powoduje wysunięcie części następnego. Jest to rozwiązanie ekonomiczne i bardzo praktyczne, również ze względu na proste, szybkie i bezproblemowe uzupełnianie dozownika.

Marki ręczników w Dabex

Oferowane przez nas ręczniki papierowe wiodących i renomowanych marek Katrin, Cliro, Bulkysoft i Tork spełniają wszystkie wymogi i atesty, są bezpieczne w użyciu, trwałe, chłonne i dostosowane do wszelkiego rodzaju przeznaczenia.
Jedno i wielowarstwowe, białe, kolorowe, w różnych rozmiarach i formach – od klasycznych, rozwijanych zewnętrznie, przez ręczniki ZZ, po centralnie dozowane ręczniki papierowe na dużej rolce – na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Cena ręczników papierowych – Dabex

Ceny naszych ręczników papierowych wahają się od około 50 do 180 zł za paczkę. Oczywiście ogromny wpływ na wysokość ceny ma wielkość opakowania, liczba zawartych w nim rolek lub paczek, rodzaj użytego do ich produkcji papieru, a także konkretny typ zamawianych ręczników papierowych. Duży wybór naszego asortymentu pozwoli jednak dopasować zamówienie do konkretnych potrzeb każdego klienta.

Inwestycja w dobrej jakości ręczniki papierowe i dedykowane im wygodne i ładnie prezentujące się dozowniki to gwarancja zadowolenia użytkowników, a także zapewnienie niezbędnego wyposażenia łazienki czy kuchni na najwyższym poziomie. Wyniki badań konsumenckich nie pozostawiają złudzeń – ponad 90% ankietowanych zdecydowanie preferuje osuszanie dłoni chłonnym, papierowym ręcznikiem niż np. za pomocą suszarki.