Ręczniki papierowe

Oferujemy Państwu ręczniki Katrin, idealne do kuchni i łazienki, dzięki którym osuszanie dłoni czy wycieranie zabrudzeń z rozmaitych powierzchni jest łatwe i skuteczne. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości papieru i celulozy oraz tworzeniu różnego rodzaju produktów, dostosowanych do odmiennych oczekiwań użytkowników, producent zyskał sławę sprawdzonego dostawcy, dlatego też polecamy zarówno ręczniki Katrin w roli, jak i w listkach (składane w „C” lub „Z”) o różnych wymiarach i długościach, które posiadają różne ilości warstw. Oferujemy produkty do zróżnicowanych zadań, które zapewnią higienę i staną się niezbędnym, bardzo praktycznym wyposażeniem łazienki lub toalety. W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na pytania i pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań.

Dokładne osuszanie rąk po myciu zapewnia nam poczucie komfortu i czystości. Ma także duże znaczenie w zapobieganiu rozprzestrzeniania się szkodliwych zarazków i bakterii. Używanie ręczników papierowych po myciu rąk, zwłaszcza w miejscach publicznych, ma więc niebagatelne znaczenie nie tylko dla naszego komfortu, ale i zdrowia.

Ręczniki papierowe do dozownika

Odpowiednio dostosowane ręczniki papierowe, a także wygodne w użyciu dozowniki ułatwiające ich stosowanie, to bezsprzecznie podstawa wyposażenia kuchni czy toalety w restauracji, hotelu, urzędzie, szkole czy każdym innym obiekcie o charakterze publicznym. Dużym dylematem może być wybór odpowiedniego rodzaju ręczników, które sprostają wszystkim wymaganiom i będą dostosowane do potrzeb użytkowników.
Spośród najpopularniejszych wyróżniamy bowiem ręczniki papierowe składane i w rolce, odwijane na zewnątrz lub te centralnie dozowane, które rozwijają się od środka i zazwyczaj mocowane są w pozycji pionowej.

Niezależnie od wyboru konkretnej formy dozowania, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jakość samych ręczników. Powinny być wytrzymałe, chłonne i być przyjemne w użyciu – miękkie i o neutralnym zapachu.

Ręczniki składane ZZ

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań w toaletach publicznych jest montaż pojemnika z podajnikiem na składane ręczniki papierowe typu ZZ. Zasada ich użytkowania jest niezwykle prosta – wyciągnięcie jednego listka powoduje wysunięcie części następnego. Jest to rozwiązanie ekonomiczne i bardzo praktyczne, również ze względu na proste, szybkie i bezproblemowe uzupełnianie dozownika.

Marki ręczników w Dabex

Oferowane przez nas ręczniki papierowe wiodących i renomowanych marek Katrin, Cliro i Bulkysoft spełniają wszystkie wymogi i atesty, są bezpieczne w użyciu, trwałe, chłonne i dostosowane do wszelkiego rodzaju przeznaczenia.
Jedno i wielowarstwowe, białe, kolorowe, w różnych rozmiarach i formach – od klasycznych, rozwijanych zewnętrznie, przez ręczniki ZZ, po centralnie dozowane ręczniki papierowe na dużej rolce – na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Cena ręczników

Ceny naszych ręczników papierowych wahają się od około 50 do 180 zł za paczkę. Oczywiście ogromny wpływ na wysokość ceny ma wielkość opakowania, liczba zawartych w nim rolek lub paczek, rodzaj użytego do ich produkcji papieru, a także konkretny typ zamawianych ręczników papierowych. Duży wybór naszego asortymentu pozwoli jednak dopasować zamówienie do konkretnych potrzeb każdego klienta.

Inwestycja w dobrej jakości ręczniki papierowe i dedykowane im wygodne i ładnie prezentujące się dozowniki to gwarancja zadowolenia użytkowników, a także zapewnienie niezbędnego wyposażenia łazienki czy kuchni na najwyższym poziomie. Wyniki badań konsumenckich nie pozostawiają złudzeń – ponad 90% ankietowanych zdecydowanie preferuje osuszanie dłoni chłonnym, papierowym ręcznikiem niż np. za pomocą suszarki.

let content = document.querySelector(„.content”);
let text = document.querySelector(„.PM-text”);

content.appendChild(text);

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Bulkysoft ręcznik papierowy 96601

223,49  z Vat

Bulkysoft ręcznik papierowy ZZ 84500

268,76  z Vat

Katrin Basic ręcznik papierowy 433383 (433382)

163,52  z Vat

Katrin Basic Zig Zag Basic ręcznik papierowy 35564

157,99  z Vat

Katrin Classic System M2 ręcznik papierowy 460103 (460102)

285,36  z Vat

Katrin M ręcznik papierowy w roli 2603

101,71  z Vat

Katrin NonStop ręcznik papierowy 61617

225,78  z Vat

Katrin Plus kuchenny ręcznik papierowy 234125

94,01  z Vat

Katrin Plus S2 ręcznik papierowy w roli 2634

131,18  z Vat

Katrin Plus System ręcznik papierowy 460058

232,58  z Vat

Katrin Plus Zig Zag ręcznik papierowy 35311

194,59  z Vat

Katrin Plus Zig Zag ręcznik papierowy 402161

120,16  z Vat