Dozowniki

Asortyment sklepu Dabex zapewnia duży wybór dozowników. Proponujemy egzemplarze plastikowe oraz metalowe w wielu praktycznych modelach. Wprowadzamy do oferty rozwiązania o mocnej konstrukcji, zapewniające łatwe uzupełnianie płynu. Zamknięta obudowa gwarantuje utrzymanie higienicznej czystości zawartości, a jej zwarta konstrukcja wykazuje odporność na czynniki zewnętrzne.

Oferujemy nie tylko dozowniki na mydło w płynie. W asortymencie znajdują się także dozowniki na papier toaletowy i ręczniki papierowe. Wszystkie produkty odznaczają się estetycznym wykonaniem. Nowoczesny , prosty design oraz klasyczna kolorystyka pasują do większości wnętrz. Przedmioty znajdują zastosowanie przede wszystkim w toaletach w hotelach, restauracjach, na dworcach, lotniskach i w wielu innych miejscach o charakterze publicznym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór dozowników na mydło w płynie lub pianę, a także praktycznych pojemników na ręczniki papierowe. Dzięki swojej solidnej konstrukcji są naprawdę wytrzymałe, a ich nienachalny, elegancki design sprawia, że świetnie wpasowują się w pomieszczenia sanitarne i toalety, niezależnie od ich wystroju i wielkości. Celująco zdają egzamin zarówno w pomieszczeniach o charakterze publicznym, jak i prywatnym.

Dozownik i pojemniki na mydło

Pojemniki na mydło w płynie powinny być przede wszystkim praktyczne oraz higieniczne i tym właśnie wyróżniają się nasze wyroby. Obudowy naszych dozowników do płynów — wykonane czy to z grubego plastiku, czy stali nierdzewnej, dostępne zarówno w opcji połyskującej, satynowej, jak i matowej — skutecznie ochraniają zawartość przed bakteriami z zewnątrz, a korzystanie z nich jest higieniczne i proste.

Dostępne w różnych rozmiarach i pojemnościach wiszące dozowniki do mydła Katrin, S-Box Prestige i WIN to bogactwo wyboru spośród różnych pojemności, rozmiarów i rodzajów obudowy. Niezależnie od rozmiaru i sposobu użytkowania (klasyczne czy bezdotykowe) wyglądają świetnie, są solidne i bezawaryjne, a dodatkowo wyjątkowo łatwe w uzupełnianiu.

Pojemniki na ręczniki papierowe

W naszej ofercie oprócz dozowników do mydła znajdziecie Państwo również praktyczne pojemniki na ręczniki papierowe i papier toaletowy. Przystosowane do różnych rodzajów wkładów, jak na przykład C-Box Mini Prestige do ręczników składanych, czy dozownik centralnego dozowania Katrin Inclusive na duże rolki, a także inne pojemniki na papier toaletowy w listkach i rolkach, świetnie sprawdzają się zarówno w we wnętrzach toalet w hotelach, lotniskach, biurowcach, restauracjach, jak i innych miejscach o charakterze publicznym, a także w prywatnych łazienkach i kuchniach.

Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

Dozownik C-Box Mini do ręczników papierowych

113.97 

Dozownik Maxi Box na ręcznik papierowy

143.91 

Dozownik Mini Box na ręcznik papierowy 582

102.58 

Katrin dozownik do mydła 90205

74.43 

Katrin dozownik do mydła 90229

107.75 

Katrin dozownik do mydła 92186

74.43 

Katrin dozownik do mydła w pianie 982517

388.60 

Katrin dozownik do mydła w pianie 993063

377.06 

Katrin dozownik do papieru toaletowego 104582

135.12 

Katrin dozownik do papieru toaletowego 104605

135.12 

Katrin dozownik do papieru toaletowego 989516

195.48 

Katrin dozownik do ręczników składanych 988113

188.14