Dozowniki

Asortyment sklepu Dabex zapewnia duży wybór dozowników. Proponujemy egzemplarze plastikowe oraz metalowe w wielu praktycznych modelach. Wprowadzamy do oferty rozwiązania o mocnej konstrukcji, zapewniające łatwe uzupełnianie płynu. Zamknięta obudowa gwarantuje utrzymanie higienicznej czystości zawartości, a jej zwarta konstrukcja wykazuje odporność na czynniki zewnętrzne.

 

Wyświetlanie 1–12 z 62 wyników

Dozownik C-Box Mini do ręczników papierowych

131,18  z Vat
Promocja!

Dozownik Hospital łokciowy do mydła w płynie

Original price was: 121,77 zł.Current price is: 89,81 zł. z Vat

Dozownik Maxi Box na ręcznik papierowy

172,94  z Vat

Dozownik Mini Box na ręcznik papierowy w roli 582

122,14  z Vat

Dozownik S-Box Prestige 1000ml do mydła w płynie

149,45  z Vat

Dozownik S-Box Prestige Win 1000 ml do mydła w płynie

143,30  z Vat

Dozownik T-Box Prestige do papieru toaletowego

135,92  z Vat

Dozownik WIN 350 ml do mydła w płynie

98,40  z Vat

Dozownik WIN 800 ml do mydła w płynie

132,23  z Vat

Katrin dozownik do mydła 77359

74,43  z Vat

Katrin dozownik do mydła 77373

107,75  z Vat

Katrin dozownik do mydła 90205

74,43  z Vat

Bogata oferta dozowników w Dabex

Oferujemy nie tylko dozowniki na mydło w płynie. W asortymencie znajdują się także dozowniki na papier toaletowy i ręczniki papierowe. Wszystkie produkty odznaczają się estetycznym wykonaniem. Nowoczesny , prosty design oraz klasyczna kolorystyka pasują do większości wnętrz. Przedmioty znajdują zastosowanie przede wszystkim w toaletach w hotelach, restauracjach, na dworcach, lotniskach i w wielu innych miejscach o charakterze publicznym.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór dozowników na mydło w płynie lub pianę, a także praktycznych pojemników na ręczniki papierowe. Dzięki swojej solidnej konstrukcji są naprawdę wytrzymałe, a ich nienachalny, elegancki design sprawia, że świetnie wpasowują się w pomieszczenia sanitarne i toalety, niezależnie od ich wystroju i wielkości. Celująco zdają egzamin zarówno w pomieszczeniach o charakterze publicznym, jak i prywatnym.

Dozownik i pojemniki na mydło

Pojemniki na mydło w płynie powinny być przede wszystkim praktyczne oraz higieniczne i tym właśnie wyróżniają się nasze wyroby. Obudowy naszych dozowników do płynów — wykonane czy to z grubego plastiku, czy stali nierdzewnej, dostępne zarówno w opcji połyskującej, satynowej, jak i matowej — skutecznie ochraniają zawartość przed bakteriami z zewnątrz, a korzystanie z nich jest higieniczne i proste.

Dostępne w różnych rozmiarach i pojemnościach wiszące dozowniki do mydła Katrin, S-Box Prestige i WIN to bogactwo wyboru spośród różnych pojemności, rozmiarów i rodzajów obudowy. Niezależnie od rozmiaru i sposobu użytkowania (klasyczne czy bezdotykowe) wyglądają świetnie, są solidne i bezawaryjne, a dodatkowo wyjątkowo łatwe w uzupełnianiu.

Pojemniki na ręczniki papierowe

W naszej ofercie oprócz dozowników do mydła znajdziecie Państwo również praktyczne pojemniki na ręczniki papierowe i papier toaletowy. Przystosowane do różnych rodzajów wkładów, jak na przykład C-Box Mini Prestige do ręczników składanych, czy dozownik centralnego dozowania Katrin Inclusive na duże rolki, a także inne pojemniki na papier toaletowy w listkach i rolkach, świetnie sprawdzają się zarówno w we wnętrzach toalet w hotelach, lotniskach, biurowcach, restauracjach, jak i innych miejscach o charakterze publicznym, a także w prywatnych łazienkach i kuchniach.