Maszyny czyszczące

Marka Numatic zasłynęła na całym świecie dzięki doskonałej serii odkurzaczy Henry. Jednak to nie jedyna bardzo funkcjonalna i chętnie wybierana pozycja z oferty brytyjskiej firmy. Niezawodne maszyny do mycia podłóg również cieszą się dużą popularnością wśród fachowców, którzy cenią sobie wydajność oraz komfort pracy. Numatic każdym wyprodukowanym modelem pokazuje, że rozumie zapotrzebowanie rynku na skuteczne rozwiązania czyszczące. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: wysokiej klasy automaty bateryjne, automaty kablowe oraz szorowarki. To urządzenia, które sprawdzą się w wielu branżach i będą przez długie lata doskonale spełniać swoje zadania.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Wdrożono optymalizację treści i linkowanie wewnętrzne na poniższych podstronach: Zoptymalizowano strukturę nagłówków na stronie głównej

Sprawdzone maszyny do mycia posadzek – maksymalny poziom czystości

Dostarczamy szeroką gamę maszyn sprzątających do przestrzeni komercyjnych i innych miejsc często odwiedzanych przez ludzi, w których musi zostać zachowany odpowiedni poziom czystości. Ta niezwykle wydajne produkty gwarantują dokładne czyszczenie podłóg i pomagają utrzymać właściwą higienę. Skutecznie usuwają nawet wielowarstwowe zabrudzenia.

Jedną z największych zalet, którą charakteryzują się oferowane maszyny sprzątające, jest ich łatwa obsługa. Modele te pozwalają zaoszczędzić czas oraz energię – nie trzeba poświęcać wielu godzin na ręczne szorowanie posadzek, a następnie czekanie na wyschnięcie danej powierzchni. Istotna jest również wszechstronność każdej maszyny do mycia podłóg. Nadają się one do użytku w różnych miejscach pracy – od szpitali, restauracji, hoteli i sklepów detalicznych po warsztaty i fabryki. Korzystają z nich niezliczone firmy oraz instytucje publiczne w całym kraju.

Urządzenie do mycia podłóg – wybór najlepszego rozwiązania

W ofercie Dabex, oprócz klasycznych maszyn do mycia podłóg, znajdują się również bardzo praktyczne szorowarki i polerki. Te niskoobrotowe modele nadają się do czyszczenia różnych rodzajów powierzchni (drewnianych, betonowych czy nawet dywanów), a także polerowania posadzek. W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń do mycia podłóg nie mają one funkcji osuszania. Cechuje je jednak kompaktowy rozmiar, dzięki czemu szorowarką można łatwo manewrować nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach.

Jeśli jednak szukają Państwo najwydajniejszej maszyny czyszczącej, warto zwrócić uwagę na automaty kablowe lub bateryjne. Urządzenia te przeznaczone są do codziennego zmywania posadzek twardych. Wyróżnia je nie tylko doskonała efektywność, ale także wysoki komfort użytkowania oraz sprawdzona niezawodność. Maszyna do czyszczenia podłóg dostępna jest również w wielu modelach, które jednocześnie zmywają i osuszają powierzchnię.