Mydła

Od momentu wstania z łóżka do momentu wejścia do miejsca pracy dłonie każdej zatrudnionej osoby dotykają mnóstwa rzeczy. Rąk używamy m.in. do trzymania drążków w transporcie publicznym, podawania pieniędzy, naciskania klamek i witania się z innymi ludźmi. Wszystko to oznacza, że na dłoniach gromadzimy miliony bakterii jeszcze przed wejściem do firmy, dlatego też higiena rąk ma zasadnicze znaczenie dla utrzymania zdrowego środowiska pracy.

Wyświetlanie 1–12 z 34 wyników

Wdrożono optymalizację treści i linkowanie wewnętrzne oraz zmiany w meta head na poniższych podstronach: https://dabex.net.pl/kategoria-produktu/chemia-profesjonalna/ https://dabex.net.pl/kategoria-produktu/maszyny-czyszczace/ https://dabex.net.pl/kategoria-produktu/czysciwa-i-stelaze/ Zoptymalizowano strukturę nagłówków na stronie głównej

Dzięki oferowanym w Dabex preparatom, takim jak mydło antybakteryjne, mogą Państwo stworzyć higieniczne, bezpieczne warunki dla wszystkich zatrudnionych w firmie osób. Mydło do dezynfekcji rąk to podstawowy element skutecznej ochrony przed patogenami, takimi jak norowirusy i koronawirusy, a także wszelkimi bakteriami. Eliminacja brudu oraz drobnoustrojów z rąk pracowników wymaga dobrze rozmieszczonych dozowników, regularnie uzupełnianych odpowiednimi preparatami. Dzięki naszej ofercie spełnienie tych warunków będzie bardzo proste.

Uniwersalne mydło odkażające – szeroki wybór skutecznych preparatów

Mycie rąk jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zachowania zdrowia i uniknięcia przenoszenia zarazków na innych. Dlatego też praktyczne dozowniki z mydłem do dezynfekcji rąk powinny znaleźć się nie tylko w zakładach pracy, ale również we wszystkich instytucjach publicznych czy często uczęszczanych placówkach. W Dabex oferujemy Państwu bardzo wydajne mydła do rąk oraz inne preparaty do dezynfekcji. Dostępne są zarówno produkty w pianie, przeznaczone do specjalnych dozowników, jak i mydła w płynie, które mogą być używane do ciała i włosów.

Szeroka gama profesjonalnych preparatów zaspokoi potrzeby każdego środowiska pracy. Mydła antybakteryjne nie tylko doskonale usuwają zabrudzenia, ale także zwalczają bakterie i wirusy dzięki dodatkowym substancjom chemicznym. Stosowanie tego typu produktów w zakładzie pracy może m.in. przyczynić się do obniżenia absencji pracowników z powodu choroby. Mydła do rąk są dostępne również w kilku różnych pojemnościach. Zakup wydajnego preparatu w 5-litrowym pojemniku gwarantuje skuteczność środka pielęgnacyjno-odkażającego na wiele tygodni.

Mydło do dezynfekcji – perfekcyjne odkażanie i nawilżanie

Gdy wybierają Państwo mydło do rąk, np. do toalety w biurze na sezon zimowy, warto zwrócić uwagę, czy dany produkt zawiera składniki nawilżające. Zimą nasza skóra staje się wyjątkowo sucha – mroźne powietrze pozbawia ją naturalnych ochronnych olejów. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty, które nie tylko dezynfekują, ale również pielęgnują dłonie. Wiele z dostępnych mydeł odkażających wyróżnia się właściwościami nawilżającymi, natłuszczającymi, zmiękczającymi i wygładzającymi, dzięki czemu nawet przy codziennym, bardzo częstym stosowaniu skóra pozostaje zdrowa oraz niezwykle przyjemna w dotyku. Potrzebna pomoc w wyborze maksymalnie wydajnego i skutecznego mydła do dezynfekcji rąk? Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią.