Chemia profesjonalna KIEHL

Niezależnie od tego, czy to hotel, restauracja, szkoła, dom spokojnej starości, zakład przemysłowy czy instytucja publiczna, profesjonalne utrzymanie porządku w dużych placówkach jest dziś niezwykle ważne. Aby firma sprzątająca mogła efektywnie realizować powierzone jej zadania, potrzebuje nie tylko odpowiednich maszyn i skrupulatnych fachowców, ale także wysokiej jakości chemii profesjonalnej. Do tego typu produktów z pewnością możemy zaliczyć dostępne w naszej ofercie środki czyszczące KIEHL. Szeroki asortyment pozwala doskonale dopasować odpowiedni preparat do prowadzonych prac.

Wyświetlanie 1–12 z 42 wyników

Chemia gospodarcza KIEHL – sprawdzone produkty dla wymagających profesjonalistów

W naszej ofercie znaleźć można m.in. specjalne płyny, umożliwiające mycie gruntowe. To preparaty, które wyróżniają się błyskawicznym oraz bardzo skutecznym usuwaniem powłok polimerowych i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń oleistych czy tłuszczowych. Preparaty te, tak jak wiele innych środków marki KIELH, można stosować do przeróżnych powierzchni, w tym m.in. do: linoleum, gumy, PCV i kamienia naturalnego. Sposób użycia chemii gospodarczej znanego niemieckiego producenta jest bardzo prosty. Wszystkie proporcje oraz zasady opisane są na etykietach poszczególnych środków KIEHL.

Asortyment naszego sklepu to także preparaty KILHS, dzięki którym skutecznie można wyczyścić i wypielęgnować drewno. Szeroka gama produktów obejmuje profesjonalne powłoki nabłyszczające, oleje pielęgnacyjne oraz środki myjące, które przeznaczone są do zabezpieczonych podłóg z naturalnego drewna. To chemia gospodarcza, która nie tylko pomaga bez wysiłku usunąć wszelkie zabrudzenia, ale także tworzy przezroczysty film, odpierający brud i charakteryzujący się właściwościami antypoślizgowymi. Z oferowanymi produktami KIEHL każdy specjalista dokładnie wyczyści daną powierzchnię oraz zagwarantuje jej doskonały wygląd na wiele lat.

KIEHL chemia – skuteczne usuwanie nawet najtrudniejszych zanieczyszczeń

Profesjonalna chemia czyszcząca renomowanej niemieckiej marki obejmuje również preparaty ułatwiające mycie bieżące różnego rodzaju wodoodpornych powierzchni, w tym m.in. wykładzin czy podłóg pokrytych powłoką. Bardzo wydajne środki poradzą sobie nawet z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, takimi jak plamy po alkoholu, osady wapienne lub ślady popożarowe. Oferowane produkty KIEHL to całkowicie bezpieczne dla zdrowia człowieka preparaty. Niektóre z nich są delikatnie perfumowane, dzięki czemu subtelnie odświeżają przestrzeń, w której zostaną zastosowane. Jeśli mają Państwo pytania związane z prezentowaną chemią profesjonalną, zapraszamy do kontaktu.