Profesjonalne Doczyszczanie i Zabezpieczanie Posadzek.

Czyszczenie i szlifowanie posadzek

Jeżeli Twoja posadzka  nie ma już dawnego blasku i wymaga usunięcia warstwy nagromadzonego brudu, proponujemy usługę doczyszczenia wraz z impregnacją posadzki.
Usługę wykonujemy profesjonalnymi maszynami czyszczącymi.
Rodzaje posadzek twardych, którym jesteśmy wstanie przywrócić dawny blask:
– marmoleum, linoleum, tarkett, PCV,
– posadzki betonowe, lastriko, marmur

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie renowacji posadzek kamiennych, głównie marmurowych.
BEZPŁATNA PRÓBA
Na Państwa życzenie, wykonujemy bezpłatny pokaz na wskazanym odcinku posadzki, w celu zademonstrowania efektu końcowego.
Zobacz nasze realizacje

 

 

 

 

SZLIFOWANIE MARMURU

 

Oferujemy Państwu usługę szlifowania marmuru oraz jego zabezpieczenia, co pozwoli łatwiej utrzymać czystość. Marmur jest kamieniem miękkim, a co za tym idzie narażonym na zniszczenia i zarysowania spowodowane wnoszeniem na butach piasku oraz pyłu. Z czasem na posadzce marmurowej pojawiają się plamy, rysy, ubytki, co w znacznym stopniu utrudnia jej utrzymanie w odpowiedniej czystości.

Aby przywrócić posadzce marmurowej dawny blask, wykonujemy szlifowanie i polerowanie marmuru. Określamy jej stopień zniszczenia, zużycia, patrzymy jak głębokie są zarysowania, oraz ubytki. Pozwala nam taka diagnoza na określenie kosztów regeneracji takiej posadzki. Po wstępnym wyszlifowaniu marmuru, uzupełnieniu ubytków i wypolerowaniu, marmur błyszczy jak nowy. Pracujemy na profesjonalnych maszynach oraz chemii co pozwala nam nasze usługi wykonywać na najwyższym poziomie.

Jeżeli chcecie Państwo zobaczyć efekt na swojej posadzce przyjedziemy i na niewielkim odcinku przeprowadzimy renowację podłogi.