Wózki hotelowe

Dabex – Autoryzowany dealer Numatic
Angielskie wózki hotelowe Numatic, to doskonała jakość, funkcjonalność produktu w atrakcyjnej cenie.

Numatic to kompletny program wózków hotelowych.
Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem wózków hotelowych, to zadzwoń lub napisz do nas, a my pomożemy Ci wybrać wózki odpowiadające Twoim potrzebom.

Wózki serwisowe, zwane także wózkami sprzątającymi, lub hotelowymi to nieoceniona pomoc dla pokojowych i innego rodzaju obsługi obiektów wielkopowierzchniowych.

Używane zazwyczaj w hotelach, biurowcach, szkołach czy urzędach ułatwiają osobom sprzątającym pracę, skracają czas trwania serwisu i zapewniają nienaganną higienę oraz bezpieczeństwo przechowywania narzędzi, środków czystości i pościeli.

Wózki serwisowe do sprzątania

Wózki sprzątające dla pokojowych to jeden z tego rodzaju sprzętów, bez którego trudno sobie wyobrazić kompleksową obsługę hotelową na wysokim poziomie.

Solidna konstrukcja i cicho toczące się, stabilne koła zapewniają wygodę użytkowania i dyskrecję podczas pracy. Bardzo ważne jest też poręczne i praktyczne rozplanowanie poszczególnych półek, miejsc na worki, dozowniki i narzędzia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno wielofunkcyjne wózki serwisowe zbudowane na solidnej, metalowej ramie, z drzwiami, roletami i dużą przestrzenią do przechowywania, jak i praktyczne, lekkie, składane wózki jedno i dwu workowe, idealne np. do transportu pościeli.

Wózki hotelowe do pościeli Numatic

Oczywiście wielkość i typ wózka serwisowego należy dostosować do warunków przestrzeni, w jakiej będzie używany, szerokości korytarzy, liczby obsługiwanych pokojów, wielkości obiektu i rodzaju oferowanego serwisu.

Wózki hotelowe Numatic prezentują szeroki wachlarz możliwości wyboru idealnego modelu – od składanych wózków do przewożenia samych worków na pościel, aż po wielofunkcyjne, solidnie zamykane wózki sprzątające, w których oprócz przewozu pościeli znajdziemy miejsce też na wiele przyborów, środków czyszczących i narzędzi potrzebnych do pracy.

Wszystkie są niezwykle praktyczne, wygodne w użyciu i solidne, z powodzeniem posłużą więc przez długie lata, nawet przy codziennej eksploatacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Numatic NKS 1 R NuKeeper

4 292,70  z Vat

Numatic NKS 2 R NuKeeper

5 006,10  z Vat

Numatic NKU 30 RFF NuKeeper

5 817,90  z Vat

Numatic NKU 30 RHF NuKeeper

6 297,60  z Vat

Numatic NKU 31 RHF NuKeeper

6 506,70  z Vat

Numatic NKU 32 RFF NuKeeper

6 875,70  z Vat

Numatic NKU 32 RHF NuKeeper

7 097,10  z Vat

Numatic NX 1001 Servo-X

1 414,50  z Vat

Numatic NX 1002 Servo-X

1 709,70  z Vat

Numatic NB 3003R

2 852,68  z Vat

NKU 31 RFF NuKeeper

5 718,02  z Vat