Wózki hotelowe

Dabex – Autoryzowany dealer Numatic
Angielskie wózki hotelowe Numatic, to doskonała jakość, funkcjonalność produktu w atrakcyjnej cenie.

Numatic to kompletny program wózków hotelowych.
Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem wózków hotelowych, to zadzwoń lub napisz do nas, a my pomożemy Ci wybrać wózki odpowiadające Twoim potrzebom.

Wózki serwisowe, zwane także wózkami sprzątającymi, lub hotelowymi to nieoceniona pomoc dla pokojowych i innego rodzaju obsługi obiektów wielkopowierzchniowych.

Używane zazwyczaj w hotelach, biurowcach, szkołach czy urzędach ułatwiają osobom sprzątającym pracę, skracają czas trwania serwisu i zapewniają nienaganną higienę oraz bezpieczeństwo przechowywania narzędzi, środków czystości i pościeli.

Wózki serwisowe do sprzątania

Wózki sprzątające dla pokojowych to jeden z tego rodzaju sprzętów, bez którego trudno sobie wyobrazić kompleksową obsługę hotelową na wysokim poziomie.

Solidna konstrukcja i cicho toczące się, stabilne koła zapewniają wygodę użytkowania i dyskrecję podczas pracy. Bardzo ważne jest też poręczne i praktyczne rozplanowanie poszczególnych półek, miejsc na worki, dozowniki i narzędzia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno wielofunkcyjne wózki serwisowe zbudowane na solidnej, metalowej ramie, z drzwiami, roletami i dużą przestrzenią do przechowywania, jak i praktyczne, lekkie, składane wózki jedno i dwu workowe, idealne np. do transportu pościeli.

Wózki hotelowe do pościeli Numatic

Oczywiście wielkość i typ wózka serwisowego należy dostosować do warunków przestrzeni, w jakiej będzie używany, szerokości korytarzy, liczby obsługiwanych pokojów, wielkości obiektu i rodzaju oferowanego serwisu.

Wózki hotelowe Numatic prezentują szeroki wachlarz możliwości wyboru idealnego modelu – od składanych wózków do przewożenia samych worków na pościel, aż po wielofunkcyjne, solidnie zamykane wózki sprzątające, w których oprócz przewozu pościeli znajdziemy miejsce też na wiele przyborów, środków czyszczących i narzędzi potrzebnych do pracy.

Wszystkie są niezwykle praktyczne, wygodne w użyciu i solidne, z powodzeniem posłużą więc przez długie lata, nawet przy codziennej eksploatacji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Numatic NKS 1 R NuKeeper

4,292.70 

Numatic NKS 2 R NuKeeper

5,006.10 

Numatic NKU 30 RFF NuKeeper

5,817.90 

Numatic NKU 30 RHF NuKeeper

6,297.60 

Numatic NKU 31 RHF NuKeeper

6,506.70 

Numatic NKU 32 RFF NuKeeper

6,875.70 

Numatic NKU 32 RHF NuKeeper

7,097.10 

Numatic NX 1001 Servo-X

1,414.50 

Numatic NX 1002 Servo-X

1,709.70 

Numatic NB 3003R

2,852.68 

NKU 31 RFF NuKeeper

5,718.02