Wycieraczki systemowe aluminiowe wewnętrzne i zewnętrzne

Poszukujesz rozwiązania, które skutecznie zabezpieczy wnętrze budynku przed brudem wnoszonym na obuwiu? Wycieraczki aluminiowe dostępne w naszym sklepie to odpowiedź na Twoje potrzeby! Niezależnie od warunków pogodowych czy intensywnego ruchu, te wytrzymałe i funkcjonalne wycieraczki są gwarancją czystości i porządku. Dowiedz się więcej i zamów już dziś nasze wycieraczki aluminiowe wewnętrzne lub zewnętrzne!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wycieraczka aluminiowa 12mm wkład gumowy UA1209

1 439,10  z Vat

Wycieraczka aluminiowa 12mm wkład szczotkowy UA1210

1 934,79  z Vat

Wycieraczka aluminiowa 12mm wkład tekstylny UA1201

1 300,11  z Vat

Wycieraczka aluminiowa 22mm wkład gumowy UA2209

1 600,23  z Vat

Wycieraczka aluminiowa 22mm wkład szczotkowy

2 081,16  z Vat

Wycieraczka aluminiowa 22mm wkład tekstylny UA2201

1 460,01  z Vat

Wycieraczki systemowe aluminiowe – dlaczego warto je stosować?

Wycieraczki systemowe aluminiowe to funkcjonalność na najwyższym poziomie. Ich solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium gwarantuje trwałość i odporność na różnorodne warunki atmosferyczne. Dodatkowo, łatwość montażu oraz możliwość wymiany wkładów sprawiają, że są one praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem dla wielu rodzajów obiektów.

Wycieraczki obiektowe aluminiowe montowane we wpuście skutecznie zatrzymują wnoszonego brudu do wnętrza budynku. Doskonale sprawdzają się przy drzwiach wejściowych m.in. w sklepach, biurach, halach i innych obiektach użyteczności publicznej. Ponadto łatwo dopasować ich funkcjonalności dzięki szerokiemu wyborowi wkładów i profili, a także możliwości wykonania ich na wymiar. Są łatwe w utrzymaniu w czystości, odporne i skuteczne.

Szeroki wybór wkładów – tekstylnych, z gumy, ze szczotką

W naszym asortymencie znajdziesz wycieraczki aluminiowe z różnymi rodzajami wkładów, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Czy to wkłady tekstylne (ryps) zapewniające osuszanie i absorpcję, wkłady z gumy gwarantujące skuteczne usunięcie wilgoci, czy też wkłady szczotkowe doskonale sprawdzające się w przypadku zanieczyszczeń – mamy wszystko, czego potrzebujesz, by dopasować wycieraczkę do danego typu budynku, posadzki i typowych zanieczyszczeń.

Wycieraczki aluminiowe o profilach 12 mm i 22 mm

Nasze wycieraczki aluminiowe dostępne są w dwóch wariantach profilu: 12 mm i 22 mm. Dzięki temu masz pewność, że znajdziesz produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb i wymiarów wejścia. Solidna konstrukcja oraz wysokiej jakości materiały gwarantują nie tylko trwałość, ale również skuteczność w usuwaniu zabrudzeń.

Aluminiowe wycieraczki wejściowe w ofercie Dabex

Chcesz zadbać o czystość wnętrza? Wybierz jedną z naszych wycieraczek aluminiowych i ciesz się czystością i skutecznością. Zapraszamy do zakupów w sklepie Dabex, gdzie znajdziesz bogaty wybór wycieraczek o różnych wkładach i profilach oraz profesjonalną obsługę klienta. Zapraszamy do zakupów!