Suszarki do włosów

Pragniemy zaoferować Państwu produkty, które doskonale sprawdzają się na basenach, pływalniach, kąpieliskach oraz SPA. Oferowane przez nas prowadnice i suszarki basenowe do włosów pochodzą od renomowanego, niemieckiego producenta Starmix.

Ich wykorzystanie zapewni odwiedzającym komfort, oferując możliwość dokładnego wysuszenia się przed wyjściem na świeże powietrze. Posiadamy suszarki basenowe do włosów włączane i wyłączane specjalnym przyciskiem, a także urządzenia półautomatyczne i automatyczne. Każde z nich posiada bezpiecznik termiczny, który spowoduje wyłączenie produktu w przypadku powstania zbyt wysokiej temperatury, tym samym chroniąc korzystających przed poparzeniami. Poszczególne modele różnią się między sobą mocą.

W naszym asortymencie znajdują się również prowadnice służące do regulacji wysokości, na której wisi urządzenie. Ich wykorzystanie sprawia, że produktu mogą używać zarówno osoby wysokie, jak i niższe, a nawet dzieci. Każdy z elementów tego typu służy do mocowania konkretnego modelu urządzenia firmy Starmix.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Suszarka basenowa do włosów Starmix TB-C1

1 494,45  z Vat

Suszarka basenowa do włosów Starmix TH-C1

1 937,25  z Vat

Prowadnica Starmix H – C1 do suszarki TH – C1

1 605,15  z Vat

Suszarka do włosów Starmix TH 70 Z

1 577,48  z Vat