Dozowniki na ręczniki systemowe

W naszej ofercie dostępne są funkcjonalne i estetyczne dozowniki na ręczniki systemowe, które są kompatybilne z systemami znanych, renomowanych marek takich jak Katrin czy Tork. Wysoka funkcjonalność tego typu asortymentu zapewnia wygodę użytkowania w przestrzeni publicznych toalet, a różnorodne modele sprawiają, że zarówno ręczniki w roli, jak i składane bez trudu pozwolą zadbać o higienę dłoni, bez konieczności montażu suszarek do rąk.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Katrin dozownik do ręczników systemowych w roli 90045

508,49  z Vat

Katrin dozownik do ręczników systemowych w roli 92025

508,49  z Vat

Tork Matic dozownik do ręczników w roli 551000

817,21  z Vat

Tork Matic dozownik do ręczników w roli 551008

817,21  z Vat

Tork Matic dozownik sensoryczny do ręczników w roli 460001

2 063,33  z Vat

Tork Matic dozownik sensoryczny do ręczników w roli 551100

1 371,94  z Vat

Tork Matic dozownik sensoryczny do ręczników w roli 551108

1 371,94  z Vat

Dozowniki na ręczniki systemowe – oferta Dabex

Dostępny w Dabex asortyment to odpowiedź na potrzebę profesjonalnego i estetycznego wyposażenia łazienki. Oferujemy zarówno dozowniki do ręczników papierowych w roli, które aktywowane są za pomocą przycisku lub manualnie, jak i podajniki sensoryczne, w których automatyczny system dozowania listków pozwala redukować straty zapasów. Nowoczesne wzornictwo i klasyczna kolorystyka dopasują się do każdej przestrzeni – w zależności od preferencji, istnieje możliwość wyboru dozowników w kolorze białym, czarnym lub z metalicznymi akcentami. Na uwagę zasługuje również jakość wykonania, dzięki której nasze podajniki ręczników w roli są nie tylko higieniczne, ale i niezwykle łatwe w użyciu.

Czym charakteryzują się dozowniki do ręczników papierowych systemowych?

Główną zaletą, jaka wyróżnia podajniki systemowych ręczników w roli dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego, jest wygoda ich użytkowania, którą docenią zarówno goście obiektu, jak i personel. Niezwykła łatwość użycia idzie w parze z bezproblemową konserwacją. Każdy dozownik dostępny w naszej ofercie jest prosty w obsłudze i pozwala na szybkie oraz bezproblemowe uzupełnienie zasobów oraz ograniczenie ich zużycia dzięki systemowym rozwiązaniom wydawania pojedynczych listków papieru.

Gdzie sprawdzą się dozowniki systemowe?

Oferujemy m.in. wygodne w użyciu dozowniki na ręczniki systemowe, dzięki którym możliwe będzie profesjonalne wyposażenie publicznych toalet – szczególne w obiektach o dużym natężeniu ruchu. Dozownik systemowy będzie doskonałym rozwiązaniem w przypadku obiektów wielkopowierzchniowych – np. galerii handlowych. Z tego typu rozwiązań od lat korzystają z powodzeniem także obiekty turystyczne, lokale gastronomiczne, szkoły, budynki użyteczności publicznej, placówki medyczne i ośrodki kultury, a także sektor przemysłowy – hale, magazyny. Ogromny potencjał pozwala dostosować wybrany model do potrzeb użytkowników i natężenia ruchu w przestrzeni i sprawia, że dozowniki systemowe to niezbędny element wyposażenia publicznych toalet.