Sprzęt do sprzątania

Posiadamy szeroką gamę produktów wykorzystywanych przez profesjonalne firmy sprzątające. Pragniemy dostarczyć artykuły, które sprawią, że praca będzie przebiegać sprawnie i bezproblemowo. W naszym asortymencie znajdują się, między innymi, wózki serwisowe, stelaże i mopy.

Nasze wózki serwisowe to modele przystosowane do mycia podłóg oraz systemowe do opróżniania koszy na śmieci. Większość z nich wyposażona jest w koła, które obracają się niezależnie od siebie, co znacznie ułatwia prowadzenie. Wózki sprzątające systemowe posiadają miejsce do zaczepienia worków na śmieci, dzięki czemu są przystosowane do transportu śmieci. Modele do mycia podłóg są wyposażone w wiadro oraz wyciskarkę, umożliwiające wygodne i efektywne czyszczenie posadzek. Poszczególne produkty różnią się między sobą rozmiarem oraz ilością wiader i układem przyrządów pomagających w pracy.

Wśród naszych narzędzi sprzątających znajdują się także stelaże do mopa, których konstrukcja wykonana jest z tworzywa ABS i posiada wygodne zaczepy, umożliwiające komfortowe sprzątanie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.