Odkurzacze

Odkurzacze Numatic

W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy odkurzacze dedykowane do pracy na sucho, sucho-mokre, a także piorące i specjalistyczne. Proponujemy rozwiązania, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w wielu obszarach – zarówno dla firm sprzątających, jak i przedsiębiorstw o innym profilu działalności, zabiegających o estetyczny i schludny wygląd wnętrz swoich biur. Niektóre z oferowanych rozwiązań mogą być wykorzystane także w domach i mieszkaniach prywatnych.

W naszym asortymencie znajdą Państwo niezawodny odkurzacz Naumatic. Jest to produkt o bardzo dobrych parametrach. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się egzemplarze dostosowane do różnych powierzchni oraz odmiennej intensywności. Proponujemy urządzenia marki Naumatic – lidera międzynarodowego w produkcji maszyn czyszczących – w modelach nowych oraz uznanych już za topowe.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Odkurzacze Numatic – niezawodna jakość

Odkurzacz Numatic dzięki swojej specyfikacji, idealnie sprawdzi się do pracy przemysłowej. Potrafi zamienić najcięższe obowiązki domowe oraz zawodowe w przyjemność. Z jego pomocą można pożegnać się z dużym wysiłkiem, gwarantuje to wysoka siła ssania, niezależna od stopnia zapełnienia worka. Dużą popularnością cieszy się odkurzacz Numatic Henry pomagający uporać się z nawet dużymi przestrzeniami w szybkim czasie. Warto również zwrócić uwagę na odkurzacz Numatic George, który sprząta zarówno na sucho, jak i na mokro. Profesjonalne odkurzacze piorące Numatic są niezastąpione w czyszczeniu tapicerki meblowej, która nierzadko jest narażona na zabrudzenia i plamy niemal niemożliwe do usunięcia. Odkurzacz ekstrakcyjny Numatic, posiada również zdolność do neutralizowania problematycznych zapachów. Świetnie nadaje się dla firm sprzątających, pralni dywanów oraz myjni samochodowych. Odkurzacz piorący Numatic George dzięki tym licznym zastosowaniom doskonale sprawdza się zarówno w domach prywatnych, jak i przestrzeniach użyteczności publicznej. Jak widać, odkurzacze przemysłowe Numatic wyspecjalizowane są w różnych zakresach prac. Różni je przystosowanie do wielkości powierzchni, w których miałyby być użytkowane. Na przykład profesjonalne odkurzacze hotelowe Numatic wyposażone są w 15-litrowy zbiornik, a praca ich silnika jest wygłuszona. Te cechy sprawiają, że stanowią niezawodny wariant do wykorzystania w biurach, hotelach, szpitalach, czy szkołach, gdzie wyciszona praca silnika odgrywa istotną rolę.

Odkurzacze Numatic – opinie zadowolonych klientów

Odkurzacze Numatic, mają prawie same pozytywne opinie. Użytkownicy chwalą między innymi: odpowiednio wyprofilowane końcówki ssące odkurzaczy, niewielkie rozmiary, niski ciężar urządzenia, bezwysiłkowe przenoszenie i transport. Jeśli nie są Państwo jeszcze przekonani, czy warto wybrać odkurzacz Numatic, cena tego urządzenia niewątpliwie stanie się impulsem, by zdecydować się na zakup. Dzięki bogatej ofercie w naszym sklepie internetowym każdy znajdzie coś dla siebie.