Kosze do segregacji

Kosze do segregacji

Dbanie o czystość otaczającego nas świata to nie tylko wyrzucanie odpadów do śmietników, ale również ekologiczne podejście do życia i ochrona środowiska. Od wielu lat można zaobserwować rosnące z roku na rok zapotrzebowanie na pojemniki w miejscach, gdzie generowanych jest najwięcej śmieci – w centrach handlowych, biurach, szkołach czy punktach użyteczności publicznej.

Znaczenie recyklingu dla dobra środowiska naturalnego – kosze na segregację

Ważnym zadaniem społeczeństwa jest mobilizacja do sortowania i recyklingu odpadów różnego rodzaju. Towary kupowane przez nas w sklepach są w większości przypadków wykonane z plastiku, papieru, szkła, bądź metalu. Są to tworzywa, które z powodzeniem możemy powtórnie wykorzystać. Dzięki koszom do segregacji dostępnym w naszym sklepie opakowanie przestaje być śmieciem i zamienia się w pożądany surowiec.

W odpowiedzi na zwiększającą się systematycznie produkcję śmieci oraz potrzebę uświadamiania społeczeństwa o ekologicznym trybie życia, nasza firma oferuje zróżnicowane kosze do segregacji odpadów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kosz do segregowania w Dabex

Proponujemy pojemniki przeznaczone do plastiku, papieru szkła bezbarwnego i kolorowego, aluminium oraz innych śmieci. Dzięki wyraźnym naklejkom oraz pokrywom w określonym kolorze już na pierwszy rzut oka jasne jest, który pojemnik przeznaczony jest do jakich śmieci. Kosze do segregacji odpadów dodatkowo wyposażone są w antypoślizgowe gumy u podstawy oraz systemy łączników, które w znaczny sposób zwiększają stabilność produktu. Kosz do segregacji odpadów, oferowany przez sklep Dabex pozwala na łatwy i wygodny recykling. Kosz do segregacji śmieci 3-komorowy sprawdzi się w miejscu, gdzie zachodzi potrzeba sortowania wyłącznie głównych frakcji odpadów. Bardziej rozbudowany kosz do segregacji śmieci 4-komorowy okaże się lepszą propozycją dla tych, którzy cenią bardziej rzetelne sortowanie. Pojemniki, oferowane przez nas charakteryzują się prostym designem i funkcjonalnością. Połyskująca stal nierdzewna urzeka swą estetyką nawet najbardziej wymagających klientów, a metalowa pokrywa w kolorze odpadu komponuje się z całością, dodając prostej formie charakteru. Specjalne tłoczenie umożliwia zastosowanie uchwytów na worek. Kosz do segregacji Eko Prestige dostępny na naszych wirtualnych półkach, to produkt najwyższej jakości, który sprawdzi się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Trzeba pamiętać, że kosz do segregacji to tylko narzędzie, za którym kryje się ważna idea, walki o wspólną przestrzeń, o jej ład i piękno.

Kosz do segregacji śmieci – pojemny i praktyczny

Kosze dostępne w naszej ofercie, choć na pozór wydają się prostą konstrukcją, wyróżniają się wieloma funkcjonalnymi cechami. Oprócz antypoślizgowej gumy, uchwytów na worek oraz wielu innych właściwości, warto zwrócić uwagę także na możliwość zastosowania wkładu metalowego lub plastikowego. Dzięki temu kosze można dowolnie modyfikować. Tak, aby były doskonale wkomponowane w daną przestrzeń o różnych wymaganiach – biurze, szkole czy domu. Ponadto, kosze można łączyć w zestawy, przez co stworzenie małej sortowni odpadów jest szybkie do wykonania. Kosze wykonane są z blachy o grubości 0,4 mm. Pomimo tego, że jest ona cienka, gwarantuje stabilność oraz solidność produktu. Wszystkie kosze mają pojemność 45 l. Jest ona wystarczająca do tego, aby zmieścić w koszu wiele odpadków. Nie jest także za duża, dlatego wyrzucone śmieci nie będą miały szans na szybkie wydzielanie nieprzyjemnego zapachu. Pozostałe parametry kosza to wysokość mierząca 69 cm oraz szerokość 30 cm.

Świadomość ekologiczna firmy

Każdy z nas kształtuje swoją życiową przestrzeń. Może zadecydować czy wybierze porządek i harmonię, czy zanieczyszczenia i chaos. Dbałość o naturalne uwarunkowania, roślinność, glebę i klimat to podstawy do życia w zgodzie z naturą. Kolejnym krokiem jest świadomość ekologicznego gospodarowania i zarządzania zasobami. Jedynie od nas zależy sposób, w jaki wykorzystamy stare meble, ubrania czy butelki. Być może sami wykonamy z nich nowe twory lub też pozwolimy zrobić to innym. Najpierw jednak staniemy przed decydującym wyborem, czy poświęcimy chwilę na segregację i pozyskamy ciekawe surowce z drzemiącym potencjałem, czy zmieszamy wszystko razem, tworząc zwykłą górę śmieci. Wybierając ekologiczny tryb życia, warto sięgnąć po kosze do segregacji śmieci dostępne w naszym sklepie. To wysokiej jakości produkty, których znakomite wykonanie przełoży się na długie lata użytkowania. Dzięki temu, same nie będą musiały stać się częścią wysypiska.