Czyściwa i stelaże

Utrzymanie czystości w zakładzie pracy nie musi być żmudne lub drogie. Dzięki odpowiednim materiałom można zapewnić idealny porządek w każdej przestrzeni roboczej, bez konieczności angażowania dodatkowych sił w specjalistyczne sprzątanie. O podstawową higienę zadbają Państwo, wybierając popularne oraz bardzo skuteczne czyściwa przemysłowe. To wszechstronne ściereczki, które zapewniają doskonałe rezultaty i są przydatne w różnego rodzaju sytuacjach. Poradzą sobie z bardzo trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, a jednocześnie będą chronić delikatne powierzchnie przed zarysowaniem. W naszej ofercie dostępne jest czyściwa przemysłowe papierowe oraz włókninowe, które charakteryzują się jedną, dwiema, trzema lub czterema warstwami. Oprócz wymienionych produktów w Dabex znajdą Państwo również praktyczne stelaże ułatwiające korzystanie z czyściwa.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Czyściwo przemysłowe – wszechstronne wyposażenie przestrzeni roboczej

Czyściwa przemysłowe papierowe lub włókninowe to szybki i wygodny sposób utrzymywania czystości w dowolnym miejscu pracy. W połączeniu z odpowiednią chemią profesjonalną, która również jest dostępna w naszej ofercie, ściereczki przemysłowe można wykorzystywać np. w garażach, halach montażowych, warsztatach czy zakładach produkcyjnych. Czyściwa pomogą w prosty sposób usunąć tłuszcz, olej i inne uciążliwe plamy. Niezwykle chłonne produkty błyskawicznie poradzą sobie z każdym wyciekiem, zanim ten stanie się zagrożeniem dla sprzętu lub pracowników.

Czyściwo papierowe to doskonały wybór także do profesjonalnych kuchni – produkty te można wykorzystywać w przestrzeni, w której poddaje się obróbce produkty spożywcze. Oferowane ścierki nie tylko znakomicie wchłaniają płyny, ale również bardzo dobrze usuwają wszelkiego rodzaju pyły czy kurz. Są wytrzymałe, więc nie trzeba się obawiać, że podczas sprzątania ulegną rozerwaniu. Ich dużą zaletą jest także wysoka skuteczność i komfort w przypadku sprzątania trudno dostępnych miejsc. Dane czyściwo przemysłowe bardzo łatwo można złożyć na kilka części i wytrzeć w ten sposób każdy zakamarek. Produkty te stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych, zdecydowanie mniej wydajnych szmat czy wielorazowych ściereczek. Skutecznie zastąpią także klasyczne ręczniki papierowe.

Czyściwa przemysłowe z papieru lub włókniny oraz praktyczne stelaże

Oferowane w Dabex czyściwo papierowe jednowarstwowe doskonale sprawdzi się w przypadku podstawowych zastosowań. Można efektywnie wykorzystać je m.in. w magazynach, montowniach, a także w siłowniach czy klubach fitness do czyszczenia sprzętu. Wielowarstwowe czyściwa przemysłowe będą dobrym wyborem w nieco bardziej zaawansowanych sytuacjach, np. usuwania uciążliwych zabrudzeń z użyciem specjalistycznych środków. Z kolei czyściwo z włókniny to idealne rozwiązanie nie tylko w przypadku sprzątania, ale także polerowania danej powierzchni.

W naszym asortymencie znajdują się również wspomniane już stelaże na czyściwa przemysłowe. To wytrzymałe, bardzo łatwe w obsłudze konstrukcje, które nie tylko podnoszą komfort korzystania z praktycznych ściereczek, ale także umożliwiają dozowanie ich pojedynczo, co zmniejsza ogólne zużycie i ilość odpadów. Oferta obejmuje m.in. stelaże stojące oraz modele do zawieszania na ścianie. Jeśli mają Państwo pytania związane z czyściwem przemysłowym, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści pomogą dokonać właściwego wyboru.